28.-01.
Květen
PPCP

PPCP NA STOCKHOLMIA 2019

PPCP

Této akce světového významu, konané u příležitosti 150. výročí založení britské Royal Philatelic Society se zúčastnili i 4 členové výboru PPCP – T. Mádl, P. Lazar, V. Vaníček, D. Kopřiva a také náš  další významný člen pan Dr. J. Stuna.
„Setkání s F. Winterem za účelem jeho přijetí do PPCP , zleva D. Kopřiva, V. Vaníček, F. Winter, T. Mádl, P. Lazar.“
————-
V rámci setkání na Stockholmia, byl do PPCP přijat nový člen, pan Mag. Friedrich Winter z Vídně, člen vedení  Vindobony, nejvýznamnějšího klubu v Rakousku, významný sběratel a aukcionář, který splnil všechna kritéria našeho přijímacího řízení. Listinu PPCP bude signovat na Setkání v září 2019.
„Setkání s vedením Clubu de Monte Carlo, zleva V. Vaníček, T. Mádl, Claes Arnrup – Vicepresident CMC, P. Lazar, Patrick Maselis – President CMC a RPSL, J. Stuna, F. Winter“
————-
Téměř 5 dní nabitého programu, kdy jsme uskutečnili významná setkání, využili našich osobních kontaktů a  navázali jako klub spolupráci s top osobnostmi světové filatelie, mj. s panem Patrickem Maselisem prezidentem Clubu de Monte Carlo (CMC), s viceprezidentem Claesem Arnrupem  a také s vedením firem Koehler a Corinphila pány D. Michelsonem a K. Louisem. Na společném meetingu se zástupci CMC jsme prezentovali klub, činnost a cíle PPCP, které vzbudily velký zájem, zejména PR formy, přítomnost v médiích a reklamním prostoru. Hovořili jsme o  prestižní filatelii, světovém trhu, metodách inspirace pro filatelii u ostatní veřejnosti, o Biennale v Národním Muzeu atd. Pánové Maselis a Arnrup přijali pozvání na Biennale 2020 a zejména pozvali PPCP na Monacophil 2019 do Monte Carla. Několik našich členů tedy připraví společnou prezentaci naší práce, našich cílů a metod. Tato prezentace se uskuteční v Monaku na konci listopadu a je první takovou akcí na půdě Clubu de Monte Carlo. Jedná se tedy velice významný precedent. Již před meetingem se CMC se navíc podařilo sjednat návštěvu pana Karla Louise na Setkání v Praze 12.12.  2019. K. Louis je spolumajitel a CEO Koehler & Corinphila Holding GmbH, a významný tvůrce globálního filatelistického trhu, s největším know-how v oblasti  PR filatelie. Na našem Setkání uvede přednášku o své ekonomické praxi v nejvyšším levelu světového trhu a inspirabilitě elitní filatelie pro filatelii celkovou.
„Rozhovor s Karlem Louisem, spolumajitelem Koehler & Corinphila Holding GmbH“
————-
„Tomáš  Mádl a Patrick Maselis“