02.
Říjen
PPCP

PŘÍPRAVY BIENNALE POKRAČUJÍ, V TÉTO SOUVISLOSTI VYDALA ČESKÁ POŠTA NOVOU EMISI ZNÁMEK.

PPCP

I přes restriktivní opatření v  souvislosti s epidemií Covid -19 se Biennale 2020 uskuteční v plánovaném termínu 7.-22. listopadu, jak vyplynulo z jednání se zástupci Národního Muzea, které proběhlo 29.9.

Informace o možnostech konání vernisáže 6.11. a jejím možném formátu budou známy 23.10.

V rámci příprav bylo již zhotoveno přes 50 kontextových exponátů s významnými raritami do sálů B a C  a obsah více než 20 velkých vitrín v sálu  B…. https://www.ppcp.cz/biennale/plan-vystavy-a-exponaty/

Finišujeme s výstavním katalogem, designem všech 3 sálů a s programem samotné výstavy, k němuž patří komentované prohlídky, VIP setkání, spolupráce s médii atd. Náš významný partner Česká pošta s.p. bude mít na Biennale zastoupení v podobě svého velkého prodejního a informačního stánku.

Česká pošta také dne 23.9. vydala emisi dvou standardních výplatních známek a emisi Oficiálních vlastních známek ČP, celkem jako sérii známek s motivem rarit z Biennale.

Obojí vydání se setkalo s enormním zájmem filatelistické i nefilatelistické veřejnosti. Zpřítomnění Biennale a PPCP na statisících známkách České pošty považujeme za obecně prospěšný krok, mj. napomáhající hlavnímu poselství naší práce – pozvednutí veřejného povědomí o filatelii a jejích tématech.